SS November Coffee and Conversation

Dear Parents,

We will be holding our monthly Coffee & Conversation this Wednesday, November 28th, at 5 pm in room 203. Our topic will be High School Action Plan, where we will give advice to parents on how to prepare your child for college while in they are in high school.

Hope to see you here.

School Administration

Хүндэт эцэг эхчүүд ээ,

Бидний сар бүр зохион байгуулдаг “Кофетой яриа” эцэг эхчүүдтэй уулзах уулзалт маань 11-р сарын 28-ны Лхагва гарагийн 17:00 цагт болох гэж байна. Уулзалт Дунд, Ахлах сургуулийн уулзалтын танхим буюу 203 тоот өрөөнд болно. Энэ удаагийн уулзалтын сэдэв “Ахлах Ангийн Сурагч болон Эцэг Эхчүүдэд өгөх Зөвлөмж” байх болно. Энэхүү сэдвийн хүрээнд бид ахлах ангийн сурагчийг их дээд сургуульд бэлдэхэд шаардлагатай болон мэдүүштэй зөвлөгөөг өгөх болно. Та бүхнийг хүрэлцэн ирнэ гэдэгт найдаж байна.

Сургуулийн Захиргаа

Published on: 2018/11/22